Pendik Soğuk Hava Odası Servisi

Pendik Soğuk Hava Odası Servisi

Maltepe Uğur Derin Dondurucu Servisi:0216 329 10 03

Pendik Soğuk Hava Odası Servisi-Pendik Soğuk Depolama Sistemi-Pendik soğutucular-Pendik Soğuk Hava Deposu yalıtımı-Pendik Soğuk Hava Deposu kapı sistemleri-Pendik Kontrollü atmosfer soğuk hava deposu-Pendik Soğuk Hava Deposu Servisi firmamız: 2008 de yılından bu güne kadar kaliteden o gün kurulan ve eğitimli teknik personel tarafından üretilen ürünlerde müşteri memnuniyetinden ödün kaliteden ödün vermeden yol ilerlemeye devam edilmiştir……

Pendik Soğuk Hava Odası Servisi

Farklı istekler istenen termal koşullara göre ürününüzü korumak için Ar-Ge çalışmaları yapmak ve.

referanslar ve bizim ekip çalışması yeni müşterilere daha her gün kalitesinin derin şok kapsamlı listesi soğutma ve depolama teknolojisini kullanarak içinde çalışmalar ,açık inovasyon kaliteli hizmet sunmak ve kaliteli iş yapmaya devam etmekteyiz.

Pendik Soğuk Hava Odası Servisi
BSS soğuk hava deposu: soğuk depoları oluşturan bu poliüretan panellerin tamamlayıcı doğası 8, 10, 12, 15, 18, seçenekler 20 cm olmak için kendi çalışma sıcaklığına göre sunulmaktadır vardır.

(40-42 kg / m3) Bizim panel poliüretan bu şekilde bir standart olarak kabul edilmiştir ..

Pendik Soguk Hava Odası Servisi
Galvaniz beyaz en iyi şekilde yapılır sac soğuk hava deposu yalıtımı ile kaplı 0,55 mm kalınlığında poliüretan kilitli paneller boyalı. (Ya farklı bir renkte sipariş veya krom plakalar dahil olmak üzere farklı 304 sandviç panel üretim ile yapılır)

Pendik Soguk Hava Odası Servisi

Sürgülü kapılar ve kilitlenme türleri mevcuttur, bizim kapılar 80 mm BSS. 0.55 mm kalınlığında poliüretan köpük. kalınlığında beyaz boyalı galvaniz sac oluşur.

Ve içeriden dışarıya doğru kolayca açılabilir, kilitlenebilir, mekanik güvenliği kapılardır.

Sınıf lideri ve odadaki ısı yakalar hava geçirmez mühür ile çevrili.

hijyenik ve güvenli gıda standartlarına, prefabrik, poliüretan, Dünya uymak

Bu, dış yüzeyi üzerine monte edilir ve böylece, BSS, soğuk, dondurulmuş şok depo her türlü üniteleri ve soğutma grupları, soğuk hava evaporatör, kompresör, kondansatör grubunu iç yüzeyi ayrılmıştır. Modüler soğuk hava deposu. Prefabrik paneller hermetik ve kilitli özel çevrilidir.

Pendik Soguk Hava Odası Servisi

Tüm kontroller standart olarak yapılır ve sistem tamamlanır paneli kurulumu ve bağlantı soğutmadan sonra ilk oda projesi hazırlanan pano altyapısı panel montaj sonrası devreye girer hemen sonra, artık hazır soğutulur.
Tüm gıda tazelik ve diğer ürünlerin doğallık ve sıcaklık sabit tutulur.

Pendik Soguk Hava Odası Servisi
Et ve tavuk, süt ve süt ürünleri, balık, meyve – sebze, medikal ürünler, aşı depolama, kimyasal maddeler, ve uygun sıcaklıkta soğuk depolama içeren tüm besinler ve koşullar sağlanır.
Soğuk hava depolarının BSS alternatif ölçüsü mevcuttur ..

(Ar-Ge çalışmaları, farklı ve değişken sıcaklığa göre işletim sistemleri için yapılır)

Pendik Soguk Hava Odası Servisi

Uygun soğuk hava deposu fiyatları ile hizmet ..
referanslar ve bizim ekip çalışması yeni müşterilere daha her gün kalitesinin derin şok kapsamlı listesi soğutma ve depolama teknolojisini kullanarak içinde çalışmar açık inovasyon kaliteli hizmet sunmak ve kaliteli iş yapmaya devam etmek.
tümüdig ÜRÜNLERİ

-Pendik Soğuk Depolama Sistemi-
-Pendik soğutucular-
-Pendik Soğuk Hava Deposu yalıtımı-
Pendik Soğuk Hava Deposu kapı sistemleri
-Pendik Kontrollü atmosfer soğuk hava deposu-

Görüntünün olası içeriği: iç mekan


HİZMET BÖLGELERİ